KALENDARIUM 

Poprzedni Marzec Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
27 28
4  
11  
18  
  • Hunter

    19:00 - Hunter

    Kategoria: Koncerty

    Miejsce: Kraków, Kwadrat

    Wstęp wolny: nie

24  
25  
29  
30  
31  
1 2

Pod patronatem 

Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna wykona muzykę z filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, jako część serii koncertów muzyki z filmów o Harry’m Potterze.

Czytaj więcej...

IV edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatru Ukraińskiego "Wschód-Zachód" odbędzie się od 02 do 09 kwietnia 2017 roku w Krakowie, jej motto to „Per aspera ad astra”.

Czytaj więcej...

„Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya” pod koniec roku ruszy na podbój Polski.

Czytaj więcej...

Przedstawiamy program 33. EDF PAKI w Krakowie.

Czytaj więcej...

23 marca w Warszawie odbyła się uroczysta premiera głośnego thrillera „Amok”.

Czytaj więcej...

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty.

Czytaj więcej...

W nawiązaniu do programu Roku Awangardy 2017 Fundacja Archeologia Fotografii po raz pierwszy w galerii fundacji pokazuje wybór ikonicznych fotografii Zbigniewa Dłubaka z lat 1947-1950.

Czytaj więcej...

Dzisiaj, 23 marca w Zabrzu Lady Pank rozpoczyna swoją akustyczną trasę koncertową, która odbywa się z okazji 35-lecia aktywności scenicznej formacji.

Czytaj więcej...

Festiwal Audioriver od wielu lat jest najlepszym wydarzeniem dla fanów elektroniki, którzy chcą w jednym miejscu zobaczyć najbardziej spektakularne i często nieosiągalne dla klubów koncerty.

Czytaj więcej...

Największe utwory Pink Floyd na żywo w wykonaniu zespołu ANOTHER z Krakowa, który od prawie 10 lat koncertuje na najbardziej znanych scenach w Polsce.

Czytaj więcej...

Konkursy 

Eventy Galicja