KALENDARIUM 

Poprzedni Kwiecień Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
27 28 29 30 31
1  
2  
7  
9  
22  

Pod patronatem 

Koncerty

26 kwietnia w Teatrze Polskim po raz 23. zostały wręczone nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2017.

Czytaj więcej...

Uznanie Akademii zdobyli: Kwartet Śląski, nagrodzony dwiema statuetkami za album z nagraniami Grażyny Bacewicz oraz Paweł Łukaszewski – kompozytor utworów na dwóch płytach wyróżnionych Fryderykiem w kategorii Album Roku Muzyka Kameralna oraz Album Roku Muzyka Współczesna.

Czytaj więcej...

Gwiazda serialu "Violetta" odwiedziła Kraków, by zaprezentować swoje przeboje w ramach trasy koncertowej "Got Me Started".

Czytaj więcej...

Fani małego czarodzieja w okrągłych okularach mieli okazję jeszcze raz spotkać się ze swoim ulubieńcem. Okazją do tego był koncert w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie zebrani mogli obejrzeć film z muzyką graną na żywo przez Sinfoniettę Cracovię.

Czytaj więcej...

Marcus Fureder znany jako Parov Stelar, jeden z najbardziej podziwianych austriackich artystów, twórca electro swingu swoim koncertem w ICE Kraków zainaugurował Dni Wiednia.

Czytaj więcej...

Zespół Lady Pank od ponad roku koncertuje po Polsce i świecie w związku ze swoim jubileuszem 35 lat na scenie, a także promuje swoją najnowszą płytę "Miłość i Władza".

Czytaj więcej...

Wielka jest miłość fanów Gwiezdnych Wojen. Pomimo wysokich cen biletów sala krakowskiego ICE na dwóch wieczornych koncertach zapełniła się chętnymi do posłuchania muzyki z kultowej serii filmowej.

Czytaj więcej...

Konkursy 

Eventy Galicja