Wielka jest miłość fanów Gwiezdnych Wojen. Pomimo wysokich cen biletów sala krakowskiego ICE na dwóch wieczornych koncertach zapełniła się chętnymi do posłuchania muzyki z kultowej serii filmowej.

Gwiezdne Wojny koncertowo w Krakowie (fot. Artur Rakowski/Kronika24.pl)Gwiezdne Wojny koncertowo w Krakowie (fot. Artur Rakowski/Kronika24.pl)

Za stronę muzyczną odpowiadały Hollyłódzka Orkiestra Filmowa i orkiestra Alla Vienna, pod dyrekcją Adama Klocka. Poszczególne utwory tematyczne poświęcone poszczególnym osobom lub sytuacjom wspomagane były wizualizacjami na kinowym ekranie i grą świateł. Usłyszeliśmy kultowe utwory z wszystkich części filmowej sagi.

Dodatkową atrakcją były przewijające się pod sceną postaci w strojach z filmu z grupy Polish Garrison 501st Legion. Przed koncertem każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Lordem Vaderem, Amidalą, robotem R2D2 czy szturmowcami. Muzyka Johna Williamsa w wykonaniu orkiestry broniła się sama, natomiast warto byłoby popracować nad warstwą wizualną przedstawienia, bo biorąc pod uwagę ceny biletów i postęp techniczny rzeczywistość trochę minęła się z oczekiwaniami.

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy