KALENDARIUM 

Poprzedni Grudzień Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
27 28 29 30
16  
31  

Pod patronatem 

Wielka jest miłość fanów Gwiezdnych Wojen. Pomimo wysokich cen biletów sala krakowskiego ICE na dwóch wieczornych koncertach zapełniła się chętnymi do posłuchania muzyki z kultowej serii filmowej.

Gwiezdne Wojny koncertowo w Krakowie (fot. Artur Rakowski/Kronika24.pl)Gwiezdne Wojny koncertowo w Krakowie (fot. Artur Rakowski/Kronika24.pl)

Za stronę muzyczną odpowiadały Hollyłódzka Orkiestra Filmowa i orkiestra Alla Vienna, pod dyrekcją Adama Klocka. Poszczególne utwory tematyczne poświęcone poszczególnym osobom lub sytuacjom wspomagane były wizualizacjami na kinowym ekranie i grą świateł. Usłyszeliśmy kultowe utwory z wszystkich części filmowej sagi.

Dodatkową atrakcją były przewijające się pod sceną postaci w strojach z filmu z grupy Polish Garrison 501st Legion. Przed koncertem każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Lordem Vaderem, Amidalą, robotem R2D2 czy szturmowcami. Muzyka Johna Williamsa w wykonaniu orkiestry broniła się sama, natomiast warto byłoby popracować nad warstwą wizualną przedstawienia, bo biorąc pod uwagę ceny biletów i postęp techniczny rzeczywistość trochę minęła się z oczekiwaniami.

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy