KALENDARIUM 

Poprzedni Sierpień Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
31
18  
19  
26  
1 2 3

Pod patronatem 

Zapowiedzi

Wielki powrót włoskiej grupy Marianolight z gigantyczną LED-ową konstrukcją, fabryka baniek mydlanych z pokazem świetlnych dronów, pierwszy w Polsce mapping wykorzystujący znane z kin okulary 3D czy - także po raz pierwszy w historii festiwalu - mapping wewnątrz Kościoła Akademickiego pw. Ducha Świętego - to tylko niektóre z wielu atrakcji 9. edycji Bella Skyway Festival w Toruniu, która potrwa od 22 do 27 sierpnia 2017 roku.

Czytaj więcej...

Finian Paul Greenall znany bardziej jako Fink po raz kolejny odwiedzi nasz kraj.

Czytaj więcej...

Już niespełna dwa tygodnie dzielą nas od występu Mike'a Rutheforda i jego grupy w krakowskim ICE.

Czytaj więcej...

Gaahls Wyrd na jedynym koncercie w Polsce. Słynny ex-wokalista Gorgoroth i Wardruny zaprezentuje swój nowy projekt, Gaahl's Wyrd 13 grudnia we wrocławskim Firleju.

Czytaj więcej...

Jedna z najbardziej kultowych tras koncertowych w Polsce - pomarańczowa trasa Kazika Staszewskiego i zespołu Kult - już 22 października odwiedzi Kraków.

Czytaj więcej...

Red Bull 3Style, prestiżowe zawody dj'skie, zbliżają się wielkimi krokami. Od września do października, w 20 krajach na całym świecie odbywać się będą lokalne finały, w tym również w Polsce.

Czytaj więcej...

Udany koncert Hollywood Undead w ubiegłym roku w warszawskim klubie Stodoła spowodował, że zespół po raz kolejny zawita do Polski.

Czytaj więcej...

Konkursy 

Eventy Galicja