Hollywood Undead ponownie przyjadą do Polski.

Hollywood Undead (fot. Grzegorz Wojtal/Kronika24.pl)Hollywood Undead (fot. Grzegorz Wojtal/Kronika24.pl)

„Piątka” z Los Angeles wystąpi w czerwcu na dwóch koncertach: w Krakowie i Gdańsku.
 
Zespół znany z entuzjastycznych występów, regularnie wyprzedaje koncerty na całym świecie – od Atlanty i St. Louis po Moskwę i Manchester - artyści z niecierpliwością czekają na powrót do Europy:
 
" Cieszymy się, że możemy wyruszyć w europejską trasę koncertową. Uwielbiamy grać na Starym Kontynencie, lubimy Waszą kulturę i świetną publiczność. Nie możemy się doczekać spotkania ze starymi przyjaciółmi i liczymy również na nowe znajomości. Do zobaczenia wkrótce!”
 
Ich pierwszy singiel/video "California Dreaming" z nowego albumu “Five”, w zaledwie trzy tygodnie osiągnął blisko 1,8 miliona wyświetleń na YouTube.

Ich debiutancki, platynowy albumu “Swan Songs” wydany w 2008 roku, zaprezentował genialne połączenie rocka, hip-hopu, muzyki industrialnej i elektronicznej i zdobyli miliony fanów na świecie. Następny album z 2011 roku zatytułowany "American Tragedy" zdobył tytuł Złotej Płyty i uplasował się na 4 miejscu listy Billboard Top 200, podczas gdy „Notes From The Underground” z 2013 roku wskoczył na pozycję nr 2. W 2015 roku HOLLYWOOD UNDEAD zdobyli popularność dzięki piosence „Day of the Dead”, która została odsłuchana ponad 21,1 razy na Spotify i wyświetlona ponad 17 milionów razy w serwisie YouTube.

HOLLYWOOD UNDEAD
4 czerwca 2018, Klub Studio, Kraków
10 czerwca 2018, Stary Maneż, Gdańsk

Bilety w cenie od 129 zł trafią do sprzedaży 21 marca o godz. 10:00 i będą dostępne na LiveNation.pl
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy