KALENDARIUM 

Poprzedni Kwiecień Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
27 28 29 30 31
1  
2  
7  
9  
22  

REGIONY

Od poniedziałku do środy (1,2,3 maja) o godz. 21.00, Warszawa zaprasza na inauguracyjne pokazy 7. edycji widowiska w Multimedialnym Parku Fontann.

Czytaj więcej...

Przy ulicy Korzona powstanie budynek mieszkalny dla 64 rodzin. To jedna z pierwszych inwestycji realizowanych w ramach programu Mieszkania2030 na obszarze objętym rewitalizacją.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 1 maja zgromadzenia publiczne, 2 maja mecz finałowy Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań a Arką Gdynia na Stadionie PGE Narodowym, Bieg Flagi i obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja spowodują zmiany w ruchu drogowym i komunikacji miejskiej.

Czytaj więcej...

W czwartek, 27 kwietnia zostało posadzone drzewo, wylicytowane na aukcji wspierającej 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...

Nietypowego klienta zastali przed swoim salonem pracownicy jednego ze sklepów z oświetleniem, którzy w czwartek rano przyszli do pracy.

Czytaj więcej...

Właśnie zakończył się prowadzony nieprzerwanie od 2014 roku remont Muzeum Warszawy.

Czytaj więcej...

Stolica ponownie finansuje sterylizację oraz kastrację psów i kotów.

Czytaj więcej...

Błędy metodologiczne, brak zespołów eksperckich, niespójne informacje, znikające pinezki, nieobecność na spotkaniach. Te hasła mówią same za siebie.

Czytaj więcej...