KALENDARIUM 

Poprzedni Czerwiec Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
28 29 30 31
1  
2  
22  
25  
28  
1

Pod patronatem 

Najbardziej ekstremalne wydarzenie na Śląsku - Runmageddon Silesia JSW SA „Górnicy pamiętamy - 05.05.2018” zbliża się wielkimi krokami.

Morderczy Trening (fot. org.)Morderczy Trening (fot. org.)

Już 16 czerwca, odbędzie się Morderczy Trening w Centrum Handlowym Forum, który przygotuje uczestników do startu w tym wyjątkowym wydarzeniu.

16 czerwca 2018 r. Centrum Handlowe Forum przy ulicy Lipowej 1 w Gliwicach stanie się areną Morderczego Treningu Runmageddon. Uczestnicy przygotowujący się do startu w najbardziej ekstremalnym biegu na Śląsku przemierzać będą galerię handlową oraz jej zaplecze. Na wszystkich śmiałków czekać będą przeszkody rodem z piekła. Trening mam na celu poprawę kondycji i ogólnej sprawności, spalenie solidnej porcji kalorii oraz zapoznanie się z wybranymi przeszkodami.
Trening poprowadzą weterani Runmageddonu oraz trenerzy z nowootwartej sieci klubów fitness My Fitness Place. Organizator przygotował specjalną przedrunmageddonową rozgrzewkę zarówno dla starszych, jak i najmłodszych, przyszłych Runmageddończyków. Dorośli, którzy zamierzają wystartować w formułach: Intro (3 km, 15+ przeszkód), Rekrut (6 km, 30+ przeszkód) Classic (12 km, 50+przeszkód) podczas Runmageddonu Silesia mogą zapisywać się na trening poprzez stronę internetową Organizatora. Opłata za trening wynosi 25 złotych. Dzieci w wieku 4-11 lat, które marzą o starcie w Runmageddonie Kids (1 km, 10+ przeszkód), mogą wziąć udział w treningu przygotowawczym za darmo. Musza jednak zostać zapisane przez rodziców poprzez stronę www. Zapisy trwają do 15 czerwca do godziny 14:00 i dostępne są pod linkiem: https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-ch-forum-gliwice-gliwice-16-06-2018

Morderczy trening to przedsmak prawdziwego Runmageddonu. Tegoroczna edycja najbardziej ekstremalnego biegu przeszkodowego na Śląsku odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca, więcej informacji znaleźć można na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-silesia-jsw-sa-silesia-30-06-2018
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!