KALENDARIUM 

Poprzedni Marzec Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
27 28
4  
11  
18  
  • Hunter

    19:00 - Hunter

    Kategoria: Koncerty

    Miejsce: Kraków, Kwadrat

    Wstęp wolny: nie

24  
25  
29  
30  
31  
1 2

Pod patronatem 

Biznes

Linie Emirates zaprezentowały nową kalkomanię z wizerunkami piłkarzy Realu Madryt na kadłubie kultowego samolotu Airbus A380.

Czytaj więcej...

Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają swoją flotę samolotów dalekiego zasięgu. W ramach umowy z Aviation Capital Group w marcu 2018 roku polski przewoźnik otrzyma pierwszego z trzech zupełnie nowych samolotów Boeing 787-9.

Czytaj więcej...

Unikalne dane dla wspinaczy pn. Jaki warun, pochodzące z kamer zbudowanych w oparciu o własną technologię, produkcja mebli z odnawialnych surowców (odpadów) oraz startup, który pracuje nad innowacyjnym systemem napędowym do dronów – oto wygrani III edycji konkursu Kraków Business Starter (KBS), która odbyła się 13 grudnia 2016 roku.

Czytaj więcej...

Do czwartku, 28 lipca, do godz. 9.00 można zgłosić swój innowacyjny projekt do stołecznego akceleratora high-tech.

Czytaj więcej...

60 ekspertów światowej klasy, którzy dyskutować będą o sposobach dynamicznego wzrostu firm i marek, dostęp do najistotniejszych trendów marketingowych i praktycznej wiedzy to główne punkty programu nadchodzącego Marketing Summit. Ta najważniejsza w regionie CEE impreza marketingowa odbędzie się w dniach 6-7 czerwca w Krakowie.

Czytaj więcej...

Myślisz o założeniu własnej firmy, stworzeniu swojego produktu bądź usługi, ale boisz się klęski? Masz pomysł w głowie, ale nie wiesz jak przekuć go w biznes?

Czytaj więcej...