20 maja 2017 roku w historycznych zabudowaniach Fortów Kleparz w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja Whisky Day Cracow. Mamy dla Was zaproszenia na ten event.

fot. org.fot. org.

Planowane wydarzenie utrzymane będzie w klimacie czasów prohibicji Stanów Zjednoczonych, w związku z czym spodziewać się można klimatu oraz muzyki z tamtych lat. Dodatkowo na festiwalu pojawi się kilka niespodzianek, także amatorzy wina czy piwa również znajdą coś dla siebie. W ramach dodatkowych atrakcji uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać nocne życie Krakowa za sprawą after party, które wystartuje dla wszystkich chętnych już o godzinie 20.00.

Specjalną niespodzianką dla gości Whisky Day Cracow będzie występ Boba Jazz Band!

Klub Muzyczny „Forty Kleparz” to fragment XIX wiecznych zabudowań fortecznych, pomieszczenie stanowiące niegdyś kaponierę środkową, zachowane w prawie idealnym stanie.

Całość zabudowań to Fort Kleparski (Bastion III Kleparz), wzniesiony w latach 1856-1859. Jedną z największych zalet lokalu jest jego wnętrze, czyli tradycyjne XIX wieczne fortyfikacje, które udało się zagospodarować w nowoczesny, a jednocześnie elegancki sposób, na wzór najlepszych lokali tego typu na świecie.

 

ZWYCIĘZCY:
Szymon B. z Wrocławia
Kinga Cz. z Krakowa
Szymon G. z Krakowa
Dawid Ł. z Katowic
Iwona W. z Piekar Śląskich
GRATULUJEMY!

 

CO TRZEBA ZROBIĆ, BY SIĘGNĄĆ PO ZAPROSZENIA:

Jaki artysta mógłby pojawić się w następnej edycji Whisky Day Cracow? W jakiej "scenografii" i ewentualnie, w jakim "klimatycznym" miejscu w Krakowie mogłoby odbyć się to wydarzenie?

 

ZASKOCZ NAS SWOIM POMYSŁEM! Możesz: napisać, nakręcić film, zrobić zdjęcie/a, itp.

Odpowiedzi wysyłajcie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Warto polubić Kronika24.pl

To dodatkowy punkt więcej przy wyborze odpowiedzi przez jury.

 

Do wygrania jest 5 pojedynczych zaproszeń.

Swoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu (temat maila:"WDC - Kraków") wyślij na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie!

Konkurs trwa do 10 maja 2017 r., do godz. 23:59. Po zakończeniu konkursu do 14 maja, zwycięzcy otrzymają mailowo informację o wygranych zaproszeniach i sposobie ich odbioru.

 

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU! BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO NIE TYLKO Z KONKURSAMI!!!

 

*) Uczestnik konkursu akceptuje poniższy regulamin.

Link do regulaminu.

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!