KALENDARIUM 

Poprzedni Kwiecień Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
27 28 29 30 31
1  
2  
7  
9  
22  

Pod patronatem 

Turystyka

LOT wystartował do kolejnego miasta w USA. Tym razem polski przewoźnik zainaugurował bezpośrednie połączenia do drugiego największego portu Nowego Yorku – do Newark.

Czytaj więcej...

LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Poznania do Lwowa. Już od 26 czerwca Bombardiery Q400 LOT-u będą wykonywały rejsy na tej trasie z częstotliwością 2 razy w tygodniu.

Czytaj więcej...

Zima nie wystarczyła, żeby w pełni nacieszyć się białym szaleństwem? Nic straconego! Weź udział w The Polish Spring Testival in Hintertux i rozkoszuj się szusowaniem na przepięknych i świetnie przygotowanych stokach w Tyrolu.

Czytaj więcej...

Pieszo, kajakiem, a może rowerem? O tym, że Mazowsze można zwiedzać na wiele sposób będzie można się przekonać podczas organizowanego w ramach XXII Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2017 – Otwarcia Sezonu Turystycznego na Mazowszu.

Czytaj więcej...

Ryanair, dziś (6 kwietnia) zaprezentował swoje plany dotyczące poprawy jakości obsługi klienta, które stanowią podstawę założeń czwartego roku realizacji programu „Always Getting Better” (AGB).

Czytaj więcej...

Wizz Air ogłasza dzisiaj kolejną “słoneczną” trasę z Polski. Nowe połączenie zostanie otwarte 30 czerwca, a loty z Warszawy do Agadiru będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

Czytaj więcej...