NOR 173
--- --- ---
57. Sylwia JAŚKOWIEC POL 6
59. Ewelina MARCISZ POL 6

W niedzielę, 26 marca na Polanie Jakuszyckiej biegami sztafetowymi zakończono rywalizację w Mistrzostwach Polski Seniorów w biegach narciarskich.

W sobotę, 25 marca na Polanie Jakuszyckiej po raz pierwszy w historii Mistrzostw Polski Seniorów rozegrana została rywalizacja w sprincie drużyn mieszanych.

W piątek, 24 marca na Polanie Jakuszyckiej reprezentanci Polski walczyli o medale Mistrzostw Polski Seniorów w biegach dystansowych.

W czwartek, 23 marca na Polanie Jakuszyckiej rozpoczęto drugą część rywalizacji w Mistrzostwach Polski Seniorów w biegach narciarskich.

Aż pięciu reprezentantów Polski stanęło dziś na podium zawodów Slavic Cup w biegach narciarskich, które rozgrywano na trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

Pierwszy dzień zawodów Slavic Cup w biegach narciarskich w Zakopanem zakończył się wygraną Słowaka Andreja Segeca w biegu mężczyzn na dystansie 10 kilometrów techniką klasyczną z prawie półminutową przewagą nad Andrzejem Pradziadem oraz pełnym polskim podium w biegu pań na 5 kilometrów - zwyciężyła Urszula Łętocha przed Klaudią Kołodziej i Izabelą Marcisz.