30
31
1 2

Hokej

Po pięciu latach przerwy do Krynicy-Zdroju wraca reprezentacja Polski seniorów w hokeju na lodzie.

Biało-czerwoni w Euro Ice Hockey Challenge wygrali z Włochami 4:1 i zajęli drugą pozycję w turnieju.

27 zawodników znalazło się na liście powołań selekcjonera reprezentacji Polski w hokeju na lodzie Jacka Płachty na turniej Euro Ice Hockey Challenge w Katowicach.

Trwa turniej Euro Ice Hockey Challenge. Drugiego dnia polscy hokeiści wygrali z zespołem Ukrainy 3:2, po rzutach karnych.

W finałowym spotkaniu 19. edycji Pucharu Polski hokeiści GKS-u Tychy wygrali 3:0 z Comarch Cracovią na nowotarskim lodowisku.

Rozpoczął się turniej Euro Ice Hockey Challenge. Pierwszego dnia hokeiści Słowenii pokonali Polskę 4:1.

Comarch Cracovia zagra z GKS-em Tychy w finale Pucharu Polski w hokeju na lodzie.