7
9
22

Piłka ręczna

Trener Talant Dujszebajew powołał zawodników kadry narodowej mężczyzn w piłce ręcznej na najbliższe zgrupowania i mecze międzypaństwowe.

Zobacz jak wygląda Trofeum PGNiG Superligi, które w maju trafi w ręce Mistrzów Polski w pierwszym, historycznym sezonie sprofesjonalizowanej ligi piłki ręcznej mężczyzn.

Poznajgwiazde.pl to nowatorska inicjatywa, dzięki której można spełnić marzenia i spotkać się ze znaną osobą ze świata filmu, muzyki, sportu, telewizji czy sztuki.

W ten weekend Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych zakończą się spotkaniem o 1. miejsce pomiędzy gospodarzami a Norwegami.

Francja ze złotem na Mistrzostwach Świata we Francji.

Reprezentacja Polski w 25. finałach mistrzostw świata pokonała Argentynę 24:22 (13:13) w Brest Arenie.

Na Mistrzostwach Świata we Francji piłkarze ręczni Słowenii wygrali z Chorwacją 31:30 (13:18) i zdobyli brązowy medal.

W poniedziałek 23 stycznia o godz. 12.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na fazę grupową Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.