KALENDARIUM 

Poprzedni Marzec Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
27 28
4  
11  
18  
  • Hunter

    19:00 - Hunter

    Kategoria: Koncerty

    Miejsce: Kraków, Kwadrat

    Wstęp wolny: nie

24  
25  
29  
30  
31  
1 2

Pod patronatem 

WIADOMOŚCI

Policjanci z oświęcimskiej Komendy Policji oraz Prokurator Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, postawili zarzuty 11 podejrzanym o dokonanie bulwersującego czynu na terenie byłego, niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz – Birkenau.

Czytaj więcej...

Dzisiaj, 26 marca o godz. 05:00 do ratowników TOPR zadzwonił turysta z informacją, że razem z przyjaciółmi został zasypany przez lawinę.

Czytaj więcej...

Prezydenci największych polskich miast, zrzeszonych w Unii Metropolii Polskich, apelują do władz Rzeczypospolitej o zaprzestanie wybiórczego i chaotycznego wprowadzania zmian ustrojowych w samorządzie terytorialnym.

Czytaj więcej...

Ustawienie posterunku blokadowego przy wykorzystaniu śmigłowca i błyskawiczna akcja grupy szturmowej wobec porywaczy oraz sprawne przeniesienie sił policyjnych w bezpieczne miejsce to scenariusz działań, jakie przeprowadzono w siedzibie Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

Już po raz trzeci w Krakowie, od 27 do 28 marca, odbędzie się Europejski Kongres Samorządowy.

Czytaj więcej...

Policjanci szczecińskiego CBŚP prosi o kontakt wszystkich świadków w sprawie oblania nieznaną substancją żrącą mieszkańca Szczecina - Mirosława B. lat 47.

Czytaj więcej...

Co trzeci pożar powstaje w naszym mieszkaniu – tam, gdzie czujemy się najbezpieczniej i zbyt często zapominamy o potencjalnych zagrożeniach.

Czytaj więcej...

Róża Thun wybrana Europosłanka Roku po raz czwarty. Podkreśliła, że Polacy chcą rozwijać wspólne europejskie wartości.

Czytaj więcej...