Gospodarka

Już po raz 27. Krynica-Zdrój stała się centrum debaty poświęconej aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej.

Czytaj więcej...

Agencja ratingowa Fitch poinformowała, że utrzymuje ocenę ratingową Polski.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu Start-up Challenge zwieńczyło pierwszy dzień European Start-up Days w katowickim Spodku.

Czytaj więcej...

„Nie boimy się dużych inwestycji publicznych, chcemy Zachód nie tylko dogonić, ale i przeskoczyć” – zadeklarował  minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki, podczas jednej z sesji pierwszego dnia Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress – EEC) w Katowicach.

Czytaj więcej...

Bezwodna myjnia samochodowa, inteligentny kosz na śmieci, interaktywna podłoga, personalizowany suplement diety, platforma społecznościowa dla influencerów – już za kilka dni najbardziej innowacyjne pomysły na biznes zaprezentowane zostaną podczas konferencji European Start-up Days w katowickim Spodku.

Czytaj więcej...

132 sesje, 700 prelegentów, 11 880 godzin merytorycznych debat. Wśród gości liczna reprezentacja administracji unijnej, polskiego rządu, krajowego i europejskiego parlamentu, ministrowie i wiceministrowie z Europy i świata oraz przedstawiciele zarządów największych firm, eksperci i liderzy opinii.

Czytaj więcej...