KALENDARIUM 

Poprzedni Marzec Następny
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
27 28
4  
11  
18  
  • Hunter

    19:00 - Hunter

    Kategoria: Koncerty

    Miejsce: Kraków, Kwadrat

    Wstęp wolny: nie

24  
25  
29  
30  
31  
1 2

Polska

Dzisiaj, 26 marca o godz. 05:00 do ratowników TOPR zadzwonił turysta z informacją, że razem z przyjaciółmi został zasypany przez lawinę.

Czytaj więcej...

Prezydenci największych polskich miast, zrzeszonych w Unii Metropolii Polskich, apelują do władz Rzeczypospolitej o zaprzestanie wybiórczego i chaotycznego wprowadzania zmian ustrojowych w samorządzie terytorialnym.

Czytaj więcej...

Ustawienie posterunku blokadowego przy wykorzystaniu śmigłowca i błyskawiczna akcja grupy szturmowej wobec porywaczy oraz sprawne przeniesienie sił policyjnych w bezpieczne miejsce to scenariusz działań, jakie przeprowadzono w siedzibie Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

Co trzeci pożar powstaje w naszym mieszkaniu – tam, gdzie czujemy się najbezpieczniej i zbyt często zapominamy o potencjalnych zagrożeniach.

Czytaj więcej...

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji wspólnie z przedstawicielami Wydziału Strat Wojennych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w jednym z domów aukcyjnych w Warszawie odnaleźli i zabezpieczyli obraz Maksymiliana Gierymskiego „Patrol Polski 1830 roku" namalowany w 1869 roku.

Czytaj więcej...

W czerwcu zeszłego roku w urzędach marszałkowskich w całym kraju rozpoczęły się kontrole CBA. Na Mazowszu dotyczyła ona trzech projektów realizowanych ze środków unijnych.

Czytaj więcej...